InzerceBazar.cz >> Stroje >> Kovoobráběcí >> Prostejov >> nabídka >>

závěsný tryskač

 Přidat inzerát   
 závěsný tryskač   450 000 Kč

Nabízíme závěsné tryskací zařízení se 2 metacimi koly průměr 360 mm, o příkonu každého metacího kola 7, 5kW. Automatický ventilátor filtrace se 2 ks filtračních patron - filtrační plocha 40 m2, výkon filtrace 3800 m3/hod. o příkonu 4kW. Dvojité čištění abraziva. Rozměr výrobků v komoře - průměr 100 cm, výška 140 cm, nosnost vozíku 500 kg, (v opci 1000 kg). Celkový příkon cca 20 kW. Rok výroby 2005. Závěsny tryskač, závěsné tryskací zařízení, tryskač, tryskací, tryskání.

inzerát již není aktuální:


Další inzeráty v kategorii >> Stroje >> Kovoobráběcí

prodej dilů prodej dilů
prodam soustružnické nože, vzduchové nové valce , čerpadlo vhodné na pitnou vodu na zahradu . ...

Rozbrušovací pila
Prodám rozbrušovací pilu a 8 kotoučů k tomu, motor 380v, pouze volat. ...

Odborné překlady z AJ/ČJ do RU Odborné překlady z AJ/ČJ do RU
Precizní překlady technické dokumentace a WEB stránek z ČJ/AJ do RJ, popisy výkresů, schémat a vyobrazení v ruštině v AutoCadu. Překlady technické dokumentace v oborech strojírenské výroby (NC a CNC obráběcí stroje, výrobní linky, linky povrchové úpravy apod. ), stavebnictví (pozemní a průmyslové stavby, čisté prostory pro výrobu čipů, zdravotnictv ...

Koupím tvrdokov Koupím tvrdokov
Koupím tvrdokov v jakékoliv podobě – SK, TK plátky, frézy, vrtáky, frézovací hlavy, monolitní nástroje a jiné kovoobráběcí nástroje. Volejte tel. 725 003 027 nebo pište na e-mail: nastroje. tools@email. cz ...© 2019 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | zavesny tryskac | Topweb, s.r.o.