InzerceBazar.cz >> Stroje >> Kovoobráběcí >> Cheb >> nabídka >>

Tryskací box, tryskárna, tryskač, pískov

 Přidat inzerát   
Tryskací box, tryskárna, tryskač, pískovTryskací box, tryskárna, tryskač, pískovTryskací box, tryskárna, tryskač, pískov
 Tryskací box, tryskárna, tryskač, pískov   445 000 Kč

Nabízíme multitrychtýřový tryskací box a jeho kompletní vybavení. Součástí boxu je kompletní technická + elektro dokumentace, revizní zprávy, technické zprávy, osvědčení o jakosti výrobku, projektové technické dokumentace. Tryskací box o rozměrech 16, 8 x 6, 2 x 4, 2m. Box je rozdělen z hlediska ovládání do dvou sekcí o velikostech 8, 4 x 6, 2 x 4, 2m. Každá ze sekcí je osazena ventilátorem s výkonem 19 600 m3/hod. Součástí boxu je podlahový sběr multitrychtýřový ( vysavač abraziv), filtrační jednotka se samooprašovacími, pulsními filtry, recyklace abraziv, cyklon, tryskací jednotka CLEMCO 140 l + Box použitý, r. v. 2000, stále v provozu, MOŽNOST ODZKOUŠENÍ, možnost zajištění demontáže, popř. vlastní demontáž. Pro bližší informace volejte. Uvedená cena nezahrnuje DPH. Místo provozovny - Cheb Odkaz: tryskárna, tryskací box, pískovací box, tryskač, tryskací, pískovačka.

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Stroje >> Kovoobráběcí

Priemyselný recirkulačný chladič Priemyselný recirkulačný chladič
České Budějovice - Webové stránky: https://cs. teyuchiller. com/ SKYPE: teyuchiller E-m

Ruční klempířskou ohýbačka plechu 4m Ohý Ruční klempířskou ohýbačka plechu 4m Ohý
Děčín - Prodám ohýbačky plechu 4m - klempířskou ohýbačka s řezačkou Pracovní

Ohýbačky plechu ruční 3m/1mm Ohýbačky plechu ruční 3m/1mm
Děčín - Ohýbačky BAUBRAS jsou jednoduché stroje na ohýbání plechu. Lze je použ

Ohýbačka plechu ZGR 3000/0. 8 Ohýbačka plechu ZGR 3000/0. 8
Ostrava-město - Stroje je vyroben z oceli vhodné pro ohýbání plechu do tl. 0, 8mm ocel© 2020 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | tryskaci box | Topweb, s.r.o.